Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Sebamed Baby

Sebamed Bebek (Sebamed Baby)

Dünyanın 35 farklı ülkesinde, sağlıklı yaşam bilincinde olan ve kişisel bakımına önem veren müşterileri için bakım ürünleri geliştiren Sebamed, ürün çeşitliliğini her geçen gün artırıyor. Yetişkinler için güneş kremi, şampuan, saç bakım ürünleri, yüz ve vücut bakım kremleri geliştiren Sebamed, artık bebekler için de çok geniş bir ürün yelpazesine sahip...

Sebamed Bebek bakım ürünleri(Sebamed Baby) serisi, yetişkinler için hazırlanan ürün gruplarına göre çok daha farklıdır. Sebamed bebek bakım ürünleri yelpazesinde, yenidoğan bebeklerden, yaşını almış bebeklere için en sık ihtiyaç duyulan, Sebamed bebek şampuan türleri, Sebamed pişik önleyici kremler, Sebamed bebek yağları, köpükler, Sebamed bebek temizleme mendili gibi ürün grupları bulunur. Bebeklerin bağışıklık sistemi, mikrop ve virüslerle savaşmak için yetişkin insanlara oranlara daha zayıf olduğu için Sebamed'in tüm bebek bakım ürünleri, hijyen sağlamada çok hassas ürünlerdir. Tüm Sebamed bebek bakım ürünlerisağlığa zararlı herhangi bir katkı maddesi ve kimyasal içermezken, tamamen doğal karışımlardan hazırlanmaktadır.

Sebamed bebek bakım serisi ailelerin en büyük destekçisi

Sebamed bebek şampuanı, Sebamed pişik önleyici krem, başta olmak üzere tüm Sebamed ürünleri bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren sağlığı kişisel bakımında ailelerin en büyük destekçisi konumundadır.

Sebamed Saglikreyonu.com’dan alınır!

Sebamed bebek bakım ürünlerini saglikreyonu.com ayrıcalığıyla dilediğiniz her noktadan kapınıza kadar ulaştırılabiliyor. Eczane güvencesi ve kapıda ödeme fırsatları ve 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo gibi ayrıcalıklar Sebamed baby serisine saglikreyonu.com üzerinden sahip olabilmeniz için önemli bir neden olabilir.