Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

İntim Temizleyiciler

İntim Temizleyiciler ile daha güzel ve temiz bir vücut sizi bekliyor! Tüm kadınların temizlik ile ilgili en çok dikkat ettikleri bölge İntim bölgesidir. Yani genital bölge olarak söyleyebiliriz. Bilindiği gibi genital bölge temizliği diğer tüm vücut bölgesini de ilgilendirir. Peki bu temizlik nasıl yapılır? Bu konuyla ilgili merak ettiğiniz her şey hemen aşağıda!

İntim Temizleyiciler

İntim bölgesi idrar yolları ve anüse yakındır. Bu nedenle de mikro organizmalar bu alanda daha fazla ürerler. Oluşan bu mikro organizmaların önüne geçmek amacıyla İntim Temizleyiciler kullanılır. Saglikreyonu.com ile siz de kullanımı oldukça kolay bu temizleyicilere sahip olabilirsiniz.

En çok tercih edilen İntim Temizleyiciler

  •          Sebamed Intim Likid Jel 200 Ml
  •          Sebamed Intim Likid Jel Menopoz Ph 6.8 

Tüm İntim jellerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek kullanımda oldukça etkili sonuçlar sizi bekliyor! Ayrıntılar saglikreyonu.com’da!

Bilim insanlarının yaptıkları araştırmaya göre vajinal hücrelerin pH’ları 3.8 olduğu ortaya çıktı. Peki bu ne demek oluyor? Yani bu şu demek oluyor. Vajinal bölgenin yapısı çok hassastır. Bu sebeple kadınların bu bölgeye ekstra bir bakım göstermeleri gerekiyor.

Bunun ilk kuralı bu bölgeyi her zaman temiz tutmak. Ayrıca nemli kalması mikro organizmaların üremesine sebep olur. Bu yüzden kuru kalmasına dikkat edilmesi lazımdır. Bağırsaklardan gelen mikro organizmalar anüse de bulaşabilir. Bu nedenle bu temizliği de dikkat edilmesi elzemdir.

İntim bölgesi temizliği için pratik ve sağlıklı yollardan birisi de temizlik amaçlı kullanılan jellerdir. Sizler de oldukça etkili ve güvenilir bu jellere saglikreyonu.com aracılığıyla hemen ulaşabilirsiniz. Bunun sonucunda daha temiz ve sağlıklı bir vücut temizliği sizin olur...

Ayrıntılı bilgi ve danışmak istedikleriniz ile ilgili hemen şimdi bizimle iletişime geçin!