Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Krill Yağı

Krill Yağı sayesinde vücudunuzun Omega-3 eksikliğini kolaylıkla giderebileceksiniz. Böylelikle besinler aracılığıyla alamadığınız omeganızı bu yağ ile alacaksınız. Kriil Yağı özellikle son zamanlarda sık sık insanlar tarafından tercih ediliyor.

 Bunun nedenlerinden bir tanesi içerisinde balık yağından daha fazla miktarda yararlı vitamin bulunması. Bu nedenledir ki Krill Yağı balık yağına oranla daha çok kullanılır. Peki nedir bu Krill Yağı? Ne işe yarar? Faydaları nelerdir? Her yaş grubu kullanabilir mi? Dezavantajları var mıdır? Gibi tüm soruların yanıtlarını sizler için hazırladık.

Krill Yağı

Krill görüntüsü itibarıyla karidese benzer. Aynı zamanda o da bir deniz canlısıdır. Deniz canlısından(Krill) meydana gelen bu yağ insanlar için çok yararlıdır. Özellikle insanların vücutlarında bulunan Omega-3 açığını bu yağ karşılar.

İçerisinde bulunan Omega-3 vitaminleri ile zengin bir vitamin deposudur. Ve yapılan araştırmalara oranla bu yağlar balık yağlarına göre daha faydalıdır.

Daha sağlıklı bir vücut için krill yağı kullanın

Üstelik sindirim açısından da bu yağ daha kolaydır. Barındırdığı  bol sayıda Omega-3 ile vücut sistemlerine oldukça faydası bulunuyor. Yapılan araştırmalar bu yağın balık yağına göre 3 kat daha zengin vitamin kaynağı olduğunu gösteriyor. Özellikle kas sistemlerini güçlendirdiği biliniyor.

Yapılan araştırmalar ile birlikte farklı antioksidanlara oranla hücreleri daha fazla yenilediği gözlenmiştir.

Omega 3 sayesinde beyin fonksiyonlarının daha güçlü hareket edilmesi sağlanır. Böylelikle daha sağlıklı bir vücut yapısı oluşur.

Sizler de daha güçlü ve sağlıklı bir yapı kazanmak istiyorsanız krill yağları tam da size göre! Sağlıklı ve zengin içerikleri sayesinde vücudunuz Omega-3 dengesini oluşturuyor.

Sizler de omega 3 içeren krill yağı takviyelerinizi saglikreyonu.com aracılığıyla alabilirsiniz. Sitemizde tüm vitamin grupları yer alıyor. Ocean Krill Yağı, Voonka Krill Yağı, NBL Krill Yağı, Nauropathica Krill Yağı, Aniqnaturals Krill Yağı gibi en uygun fiyatlarla en sağlıklı ve güvenilir bu besin takviyelerine şimdi sahip olabilirsiniz.