Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Nutrigen

Nutrigen

Sağlık sektöründe önemli yerli firmaların başında gelen Mikro-Gen İlaç'ın en önemli markası olan Nutrigen, çocukları üzerine geliştirdiği ürünlerle dikkat çekiyor. Her yaştan çocuklarda oluşabilen ihtiyaçları ve eksiklikleri giderebilecekformüller geliştiren Nutrigen'in ürün gamı da oldukça geniştir.

Takviye edici gıdalar, özel beslenme amaçlı gıdalar, lifli çorbalar, lifli toz içecekler, lifli pudingler ve lifli smoothie gibi birçok farklı Nutrigen ürünlerini saglikreyonu.com'da güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

70’den fazla Nutrigen ürünü mevcut

2001 yılında faaliyetlerine başlayan ve 70'den fazla ürünle sektöre çeşitlilik kazandıran Mikro-Gen İlaç, Türkiye'nin yanı sıra Almanya, İngiltere ve ABD gibi dünya devi ülkelerde de satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Çocuk gelişim şurupları üreten Nutrigen, Mikro-Gen'in çocuklar için piyasaya sürdüğü bir markadır.

"Çocuklar insanoğlunun atasıdır" felsefesi ile araştırma ve üretim süreçlerini devam ettiren Nutrigen, birkaç günlük bebeklerden, her yaştan çocukların gelişimine ve sağlıklı yaşamına destek olmayı amaçlamaktadır. Vitamin ve mineral şuruplarıile gelişim dönemindeki çocukların beslenme süreçlerine ile destek olan Nutrigen, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile yarınlarımız için sağlıklı nesiller yetiştirilmesine katkı sağlamaktadır. Şurup, damla, toz formlarda satılan Nutrigen ürünleriyle birlikte, omega ve balık yağı gibi çocukların gelişiminde önemli rol oynayan gıda destekleri de mevcuttur.

Nutrigen ürünleri için güvenli ve hızlı alışveriş imkanı

Nutrigen Ferromixin, Nutrigen Babytamin, Nutrigen Üzüm Çekirdeği Ekstresi, Nutrigen Balık Yağı,Nutrigen Propolis Ekstreli Şurup gibi popüler Nutrigen ürünlerini saglikreyonu.com'dan kapıda ödeme ve 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz.