Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Hakkımızda

 Sağlık; sadece hastalık ve sakatlık durumunun olmayışı değil kişinin bedenen ruhen ve sosyal yönden tam bir iyilik halidir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) sağlığı, "sadece hastalıklardan ve mikroplardan korunma değil, bir bütün olarak fiziki, ruhi ve sosyal açıdan iyi olma hali" olarak açıklar.
 
 Dünya Sağlık Örgütüne göre sağlığın 2 temel ölçütü vardır;
 
 1- Beden Sağlığı :
Organ ve dokularımızda eksiklik, işlev bozukluğu ya da mikrop taşıma durumu olmaması halidir.
 
 2- Ruh Sağlığı :
 Yaşına uygun olarak düşünebilen, düşündüklerini anlaşılır şekilde karşı tarafa ifade edebilen, başkalarını anlayabilen, yerine göre nasıl davranmasını gerektiğini bilen, hayatın getirdiği zorluklarla mücadele edebilen, başarılarda mutlu olup başarısızlıkları kabullenebilen, kişinin kendisiyle barışık olma halidir.
 
 
 saglikreyonu.com ;
 
 Tedavi edici sağlık hizmetleri değil koruyucu sağlık hizmetleri sunar. saglikreyonu.com hastalık anında kullanılabilecek hastalığı tedavi edici ürünleri değil, kişinin sağlıksız olmasına engel olacak ve sağlık halinin devamını sağlayacak ürünler satar.
 
 
  saglikreyonu.com 'da kendi ithalatçı ya da üretici firmasından temin edilen orijinal ürünlerin satışı yapılmaktadır ve tamamı raf ömrü uzun, son tüketim tarihi uzak ürünlerdir. 
 
  Ürünlerdeki indirimler, şirketimizin yaptığı fazla adette satın alımlarda kazanılan indirim oranının, direkt etiket fiyatına yansıtılmasının sonucudur. 
 
  Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak ve kaliteli alışverişi kazançlı hale getirmek istiyoruz. Bu yüzden karlılığımızı sizinle paylaşmaktan asla çekinmiyoruz.
 
  Sitemiz, teknik donanım destekleri sayesinde, güvenli ve hızlı hizmet vermektedir fakat her alışverişin temelinde karşılık güven yatmaktadır, bu sebeple kolay ulaşılabilir bir firma olmayı tercih ediyoruz. Size bir telefon kadar yakınız, lütfen aklınıza gelen en ufak bir soru için bile bizi arayın.
 
 
  Vizyonumuz :
 
  Türkiyenin en çok alışveriş edilen ve en güvenilen sağlık sitesi olmak
 
 
  Misyonumuz :
 
  Ruh ve beden sağlığına katkıda bulunacak her çeşit internet üzerinden satışı yasal ürünün bulundurulması
  Müşteri memnuniyetinin her durumdan önce gelmesi
  Kalitesine inanmadığımız ve kendini kanıtlayamamış ürünlerin, kazancı ne kadar fazla olursa olsun, satışının yapılmaması
  Tutamayacağımız sözlerin verilmemesi, verdiğimiz sözlerin kesin ve eksiksiz olarak, elimizden geliyorsa daha iyi şekilde yerine getirilmesi ve kargo sürelerinin aşılmaması
  Arttırılan karlılığın fiyatlara indirim olarak yasıtılması
  Kolay ulaşılır olmak, telefon desteğini sürekli arttırmak
  Satılan ürünler ve genel sağlık durumları konusunda en tatmin edici bilgi ve açıklamalara sahip olmak
 
  Vazgeçilmez Değerlerimiz :
 
  Müşterisini kandıran değil Güvenilir, sözünde duran bir firma olarak anılmak.
  Paylaşımcı, kazandıkça kazandıran bir alışveriş sitesi olmak