Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma

Sağlıklı ve beyaz dişler, ağız sağlığınızın iyi olduğuna işaret edeceği gibi kendinize olan güveninizi de yerine getiren unsurlar arasındadır. Diş beyazlatma yöntemleri, uygulamaları ile bir sonuca ulaşmayı hedeflemeden önce herkesin bilmesi ve dikkat etmesi gereken çok önemli bir ayrıntı bulunuyor. O ayrıntı; herkesin dişlerin beyazlık derecesinin aynı olmayacağıdır. Yani, dişleriniz son derece bakımlı, sağlıklı olduğu halde, aynı sizin gibi sağlıklı dişlere sahip bir başkasına göre daha beyaz olmayabilir.

Diş macunu çeşitleri ile diş beyazlatma

Bu ayrıntıyı hatırlattıktan sonra; diş beyazlatma ile ilgili bir diğer husus ise düzensiz diş fırçalama ve sigara kullanımı ileuzun yıllar boğuşan kimselerin dişleri için de beyazlatma operasyonlarında çok verimli sonuçlar alınamayabileceğini ifade etmek gerekir. Diş beyazlatma dendiğinde ilk olarak akla diş hekimlerinin uyguladığı medikal yöntemler geliyor. Ancak diş hekimi uygulamalarına gerek kalmadan da dişlerimizi beyazlatmak mümkün. Öncelikli olarak diş macunu çeşitleri arasında artık beyazlatıcı etki yaratan özel formüller bulunuyor. Rocs diş macunu beyazlatıcı etkili serisini Saglikreyonu.com'dan alabilirsiniz. Sadece Rocs değil, İpana, Colgate, Sensodyne, Clinomyn gibi popüler diş macunlarında da diş beyazlatma etkisi yakalayabilirsiniz.

Diş beyazlatma kalemi ve diş beyazlatma jeli

Diş macunları dışında da geliştirilen özel diş beyazlatma ürünleri bulunuyor. Bunlar özel içerikleri ile diş beyazlatma için önemli etki yaratabiliyor. Bu tür ürünlerden Opalescence diş beyazlatma jeli,Signal diş beyazlatma kalemi (Signal White Now) en popüler olanlarıdır. Saglikreyonu.com ile diş beyazlatma ürünlerinden dilediğinizi sipariş verebilir, eczane güvencesi ve kapıda ödeme fırsatı ile beyaz gülüşlere sahip olabilirsiniz.