Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Alpha Lipoic Acid

Alpha Lipoic Asit 1980’lerin sonlarına doğru bulunmuş mucizevi bir vitamindir. İlk başlarda vitamin olarak bilinen bu asit son zamanlarda pek çok araştırmaya tabii tutulmuştur. Alpha Lipoic Asit hem su da hem de yağda çözünebilen bir asittir.

Bu yönü ile diğer vitaminlerden çok farklıdır. İçerisinde bol miktarda antioksidan barındırır. Faydaları herkes tarafından bilinen E ve C vitaminlerinden daha zengin vitaminlere sahiptir.

Alpha Lipoic Asit

Bu asit E,C Vitaminleri ve vücutta yer alan diğer antioksidanlar ile beraber çalışır. Böylelikle vücutta bir antioksidan oluşumu sağlanır. Kötü mikroplara karşı vücudu korur.

Amerika’daki başarılı üniversitelerden biri olan Berkeley Üniversitesi bu asit ile ilgili bir çalışma gerçekleştirdi.

Halsizliğinize ve kronik yorgunluğunuza son verin!

Sizler de saglikreyonu.com üzerinden Alpha Lipoic Asit’e kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm ürünleri anında sipariş verebilirsiniz.

Bu asitin bilinen pek çok faydası bulunuyor. Onlardan bazılarını sizler için hazırladık. Asitler yağda çözündükleri için hücre içinde yer alan genetik şifreleri korurlar. Böylelikle kanser hücrelerine karşı vücudu koruma altına alırlar. Sağlıklı hücreleri de aynı zamanda korurlar.

Ve kronik yorgunluğu olan kişiler üzerinde başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Hücreler içerisinde üretimi sayesinde kronik yorgunluğunuz ortadan kalkar.  Kronik yorgunluk tedavisinde yaygın olarak tercih edilen ilaçlar arasında THIOCTACID geliyor.

Bu ilaç aynı zamanda sindirim sistemine de yardımcı olur. Ve bununla birlikte sinir hücrelerinde koruyucu bir görev üstleniyor.

Kronik yorgunluğu bulunan kişiler de genellikle halsizlik de görülür. Halsizlik ve yorgunluk önlem alınmazsa bu şekilde devam eder. Bu da kişinin yorgun ve mutsuz bir yaşam sürdürmesine neden olabilir.

Lipoic Asit, yediğiniz besinlerden arta kalan karbonhidratların ve yağların enerji üretim aşamasında onlara yardım eder. Bununla birlikte vücudunuzda normal düzeyde olmayan enerji seviyenizi normal düzeye getirir