Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Saç Dökülmesi

Saç dökülmesi

Zihnimizde yer etmiş bir gerçek olarak saç dökülmesi erkeklerin çok sık karşılaştığı problemlerden biridir. Çoğu zaman erkeklerin bir sorunuymuş gibi görünse de saç dökülmesi, kadınlar için de zaman zaman sorun haline gelebiliyor. Erkekler için ya da kadınlar için farketmeksizin saç dökülmesi artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Gelişen teknoloji, sağlık bilimine yapılan yatırımlar, ilaç sektöründe araştırma geliştirme süreçlerinin adeta ışık hızıyla ilerlemesi neticesinde saç dökülmesi mücadele edilebilir bir hal aldı.

Saç dökülmesi sorunu nasıl çözülür? Saç dökülmesine ne iyi gelir? Saç dökülmesine karşı ne yapılmalı? gibi sorular artık çok rahatlıkla açıklanabiliyor. En gelişmiş teknolojilerde bile düşük maliyetlerle üstesinden gelinebilir bir sorun olan saç dökülmesi için ilaç sektöründe de oldukça etkili çözümler mevcut. Dünyanın dört bir yanındaki laboratuvarlarda yapılan araştırmalarda birçok doğal ilaçlar geliştiriliyor. Doğal ilaçlar ve takviyeler ile saçlardaki kayıp oranı etkin bir şekilde azaltılabiliyor. Hatta öyle ki bazı saç dökülmesi şampuanları, saç dökülmesi için doğal kürler, saç dökülmesine karşı losyonlar saç kayıplarını azalttığı gibi yeni saçların gelişmesine katkı bile sağlayabiliyor.

Saç dökülmesiyle mücadele için yöntemler

Saç dökülmesine karşı araştırmalara yapan Bioxcin, Prozinc, Arkopharma, Dermoskin, Eeose gibi birçoğu yerli markalar ürünleriyle sektörde yer alıyorlar. Özellikle kendi geliştirdiği formüller ile Bioxcin saç dökülmesine karşı ürün pazarında sektörde zirveye yerleşmiş durumda. Bioxcin şampuan, Bioxcin Forte, Bioxcin Quantum serilerinin yanı sıra Bioxcin serum saç dökülmesine karşı en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bioxcin gibi saç dökülmesine karşı Dermoskin Biotin şampuan ve Dermoskin Biotin solüsyon ürünleri adından söz ettirenler arasında...

Sizde saç dökülmesine karşı en doğru çözümü arıyorsanız saglikreyonu.com'daki seçeneklerinizi inceleyebilirsiniz. Eczane güvencesi, kapıda ödeme ve 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz.