Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Ağız - Diş Ürünleri

Ağız – Diş ürünleri

Sağlıklı bir vücut için beslenmenin önemi tartışılamaz! Ancak beslenmenin önemi kadar, beslenme, yani sindirimin başladığı organımız olan ağız sağlığımıza da dikkat etmemiz gerekiyor. Ağız bakımında bize yardımcı olacak ağız - diş ürünlerinin seçilmesi ise çok önemli bir süreç...

Ağız yoluyla aldığımız besinleri parçalama, çiğneme ve öğütme işlemlerinde kullandığımız dişlerimizin sağlıklı ve güçlü olması gerekiyor. Ağız sağlığının temelinde ise diş sağlığı yer alıyor. Dişlerimizde oluşabilecek her türlü sorun ağız sağlığımızın bozulmasına yol açacaktır. Özellikle dişlerde çürük ve tartar oluşmaması adına düzenli fırçalanması ilk yapılması gereken işlemlerin başında gelir. Ayrıca fırçaladıktan sonra diş ipi kullanılması, fırçanın ulaşamadığı bölgelerin temizlenmesine yardımcı olur.

Ağız – diş bakımında detaylar çok önemli

Diş ipi kullanılmasının yanı sıra ağız gargarası ile de nefesinizi yenileyebilirsiniz. Komple ağız bakımı için yapılması gerekenler sadece bunlarla da sınırlı değil. Diş fırçalarken doğru diş fırçası tercihi, etkin diş fırçalama şekli, yeterli miktarda diş macunu kullanılması gibi önemli detaylar bulunuyor.

Düzenli ağız ve diş bakımı için gereken ürünleri kısaca özetlemek gerekirse; diş fırçası, diş ipi, diş macunu, ağız gargarası, diş arası fırçası gibi ürünleri sıralayabiliriz.Son dönemlerde çok popüler olan Signal diş kalemi, Oral-B diş fırçası vb. tüm ağız -  diş ürünlerini seçimiyaparken en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünlere ulaşmak için saglikreyonu.com'u tercih edebilirsiniz. Eczane güvencesi, kapıda ödeme fırsatı ve 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı ile ağız - diş ürünlerini saglikreyonu.com üzerinden satın alabilirsiniz.