Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

SEBAMED

Sebamed

Bakım ürünleri dendiğinde Türkiye'de ve dünyada ilk akla gelen markaların başında Sebamed geliyor. Sebamed, 1987 yılından bu yana sağlık sektörü içerisindeki en önemli kategorilerden olan kişisel bakım alanında araştırmalar yapan Omega Pharma grubunun öncü markalarından biridir. 30 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın 35 farklı ülkesinde kişisel bakım ürünlerini piyasaya süren Sebamed, Türkiye'de ise 2009 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürüyor.

Sebamed ürünleri, yıkama grubu, bakım grubu, özel bakım grubu, bebek bakım ürünleri ve güneş ürünleri olarak gruplandırılırken, kullanım alanı olarak da yüz bakımı, vücut bakımı, saç bakımı, olgun ciltler, el ve dudak bakımı ile deodorantlar olarak kategorize edilmiştir. Ürün yelpazesinden onlarca çeşit bulunan Sebamed, kişisel bakımına özen gösteren herkes için tüm ürünleriyle saglikreyonu.com'da...

Sebamed güneş kremleri saglikreyonu.com’da

Türkiye pazarında en çok talep gören Sebamed ürünleri arasında güneş kremleri, şampuanları ve özel sabunları yer alıyor. Bitkisel formülleri ile kişisel bakımda doğal çözümler sunan Sebamedgüneş kremleri, her türden cilt için talep edilen oranlarda güneşten korunmaya yardımcı olur. Sebamed güneş kremleri ürün grubunda, Sebamed dudak koruyucu, Sebamed güneş losyonu, Sebamed Güneş sonrası yatıştırıcı balsam gibi tüm ihtiyaçları giderebilecek ürün çeşitliliği söz konusudur. Bu ürünlerin tamamını saglikreyonu.com'da bulabilirsiniz. Eczane garantisi, kapıda ödeme fırsatı ve 100 lira limitinin aşılması durumunda ücretsiz kargo imkanları ile saglikreyonu.com üzerinden Sebamed ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Güneş kremleri gibi Sebamed şampuan da yoğun ilgi gören ürünler olarak sayılabilir. Sebamed saç bakım ürünleri, hassas, yağlı, kuru ve kepekli saçlar gibi tüm saç türlerine göre ürünler bulunmaktadır.  Özellikle Sebamed Kepekli saçlar için geliştirilen şampuan en çok talep gören ürünlere bir başka örnektir.