Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Dermoskin

Dermoskin

Yüzde 100 yerli ilaç ve sağlık ürünleri üreticisi Matilek'in bir markası olan Dermoskin, Türkiye'de en fazla satış ağına sahip Türk şirketlerden biri olarak göze çarpıyor. 2014 yılında yaptığı yeni yatırım ile laboratuvarlarında yaptığı araştırmaları kendi makinalarıyla üretime geçiren Dermoskin, aynı zamanda dünyaca ünlü ürünlerin kalitesini Türkiye'deki tüketicilere ulaştırıyor. Dermoskin günümüz itibarıyla saç serisi, güneş serisi, cilt serisi, akne serisi ve gıda takviyesi gibi önemli alanlarda ürünler geliştirerek, müşterilerine sunmaktadır.

Dermoskin tüm ürünleri  ile iddialı

Dermoskin'in en popüler ürünleri arasında saç dökülmelerine karşı etkili Biotin şampuan, Botin solüsyon ürünleri bulunmaktadır. Sadece saç dökülmeleri ile savaşan ürünlerin yanı sıra yağlı saçlar için Dermoskin Sebum düzenleyici şampuan, kepek önleyici Dermoskin Anti Dandruff Şampuan, yıpranmış saçlar için Dermoskin Onarıcı şampuan gibi ürünlerde de Dermoskin epey iddialıdır. Sadece saç bakım ürünleri değil, cilt serisinde Dermoskin Yüz Temizleme Köpüğü, Dermoskin Yüz ve Göz Temizleme Sütü gibi ürünler, güneş koruyucular gibi tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlere sahiptir.

Tüm Dermoskin ürünleri saglikreyonu.com'da

Kendi laboratuvarlarında uzmanların talep ettiği tüm formülleri geliştirme ve ürüne dönüştürme yeteneğine sahip olan Dermoskin, 30 yılı aşan tecrübesi ile yeni ürünleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştiren Dermoskin, ücretsiz saç ve cilt analizleri ile de müşterilerine hizmetlerini aksatmıyor.

Dermoskin markalı ürünlerde e-ticaret siteleri arasındaki en geniş ürün yelpazesine sahip olan saglikreyonu.com ayrıcalığı ile dilediğiniz ürene sahip olabilirsiniz. Dermoskin ürünlerini saglikreyonu.com üzerinden satın alırken eczane güvencesi, kapıda ödeme yöntemi ve 100 TL üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo gibi fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.