Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Zigavus

Zigavus Şampuanları

Türkiye'de üretilen önemli kozmetik markalarından Zigavus, şampuanların yanı sıra saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş koruyucular, bebek ürünleri, kolonyalar ve bitkisel saç boyaları da üretmektedir. Zigavus'un Türkiye'de başlayan macerası kısa sürede Avrupa'ya ve dünyaya yayılmıştır. Öyle ki 2012 yılında Avrupa'nın saygın laboratuvarlarından SKINLAB uzmanlarınca değerlendirilen Zigavus şampuanları tam not alarak etkinliğini tüm dünyaya ispatlamıştır. 

Sarımsaklı şampuan ile hayatımıza girdi

Kozmetik ve doğal ürünler sektörüne 2007 yılında giriş yapan Zigavus'un bilinen en güçlü ürünlerinin başında Zigavus sarımsaklı şampuan geliyor. Kokusuz Zigavus sarımsaklı şampuan ile çok kısa bir süre içerisinde tüm neredeyse tüm satış noktalarında yerini alan Zigavus ürünlerine saglikreyonu.com'dan ulaşabilirsiniz. Zigavus şampuanları ve diğer tüm Zigavus ürünlerini saglikreyonu.com'dan eczane garantisi, kapıda ödeme fırsatı ve 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz.

Sadece Zigavus sarımsaklı şampuan serisi ile değil doğal Zigavus Bebek Şampuanı, Zigavus Dogal Papatya Sampuanıgibi farklı şampuan çeşitlerinin yanı sıra Zigavus Calendula Nemlendirici El Ve Vucut kremleri, Zigavus Isolde Antiaging Kil Maskesi gibi doğal bakım ürünlerini de tüketicilere sunuyor. Zigavus'un onlarca üründen oluşan tüm ürün çeşitleri için saglikreyonu.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Artık bir Avrupa ve dünya markası

Zigavus gerçekleştirdiği araştırmalar ve geliştirdiği doğal formuller ile başarısını çok kısa süre içerisinde Türkiye dışına taşımıştır. Şu adan Türkiye'nin dışında Avrupa'da Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, Belçika, Arnavutluk, Kosova'da Zigavus ürünleri satılırken, Irak, Özbekistan ve Azerbaycan gibi Orta Doğu ve Asya ülkelerinde tüketicilere ulaşıyor.