Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Supradyn

Supradyn

Günümüz yaşam şartlarında herkes bir koşuşturmaca içerisinde alabildiğine yoğun ve stresli süreçlerden geçiyoruz. İçinde bulunduğumuz bu yoğun yaşam şekli karşısında aktif kalabilmek de bir o kadar güç... İşte tam bu sorunlarımıza çare olmak amacıyla Alman ilaç devi Bayer tarafından üretilen Supradyn multivitamin, vücudumuzun her sabah yeniden canlanması için ihtiyaç duyduğu tüm desteği sağlar.

Peki Supradyn nedir?

Kısaca özetlemek gerekirse Supradyn, günlük olarak vücudumuzun ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri içerisinde barındıran bir tür gıda desteğidir. Supradyn iki farklı şekilde kullanılabilir. Efervesan tablet şeklindeki Supradyn, 1 bardak ılık su içerisinde eritilerek tüketilirken, film kaplı Supradyn tabletler ise günde 1 tane olacak şekilde kullanılmalıdır. Gerek efervesan tablet şeklindeki, gerekse film tablet şeklindeki Supradyn, günün tok olduğunuz herhangi bir zaman diliminde alınabilir.

Supradyn içeriğinde ne var?

Supradyn içeriğinde vücudumuz için gerekli olan 13 vitamin, 9 mineral ve son dönemlerin en popüler gıda takviyelerinden biri olan koenzim Q10 bulunur.

Supradyn içerisinde hangi vitaminler yer alır?

A Vitamini, B1, B2, B6, B12 Vitaminleri, C Vitamini, D Vitamini, E Vitamini, K Vitamini, Niasin, Pantotenik Asit, Folik Asit, Biotin

Supradyn içerisinde hangi mineraller bulunur?

Kalsiyum, Magnezyum, Klor, Potasyum, Demir, Çinko, Mangan, Bakır, İyot, Selenyum, Molibden, Krom

Supradyn ürünleri, Supradyn AllDay Multivitamin 30 film kaplı tablet veya Supradyn AllDay 15 Adet Suda Eriyen efervesan tablet içerecek şekilde iki farklı ambalajlar halinde satılır.

Sizde eczane güvencesi ve kapıda ödeme gibi avantajlarının yanı sıra 100 TL üzerinde ücretsiz kargo olanağı da bulunan saglikreyonu.com ayrıcalığı ile Supradyn siparişinizi güvenle verebilirsiniz.