Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Solante

Solante

2005 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Akur Pharma'nın öncü markası olan Solante, güneş koruyucu ürünler üretiyor. 10 yılı aşan tecrübesiyle cildimizi güneşin zararlı etkilerinden koruyacak dermakozmetik çözümler geliştiren ve Ar-Ge yatırımları ile dikkat çekiyor.

Solante güneş koruyucu ürünler, güneşin zararlı ışınları olarak bilinen UVA ve UVB gibi ışınların cildimize temasını engeller. Cildimizi tahriş eden, kırışıklıklara, leke ve yanıklara neden olan hatta uzun süreli temas durumunda cilt kanserlerine varıncaya kadar önemli sonuçlar doğuran ışınların zararları güneş koruyucu ürünler ile minimuma indirgenebilir.

İşte Solante güneş  koruyucu ürün yelpazesi

Solante Güneş Koruyucu Krem SPF 50+, Solante Güneş Koruyucu Losyon çeşitleri ile güneşe karşı koruma sağlarken, akne sorunu bulunanlar için Solante Acnes SPF 50+ Tinted, egzama sorunları olanlar için Atopica SPF 50+, kaşıntı sorunu olan ciltler için ise solante irrita SPF 50+ gibi güneş koruyucu ürünleri mevcuttur. Solante, sadece yetişkinleri için değil, bebek ve çocuklar için doğal güneş koruyucu ürünlere sahiptir. Bunlarda Solante Kids SPF 30+ 2 yaş ve üzeri çocuklar için, Solante BabiesSPF 30+ ise 2 yaşın altındaki bebekler için tercih edilebilecek güneş koruyuculardır.

Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce kullanın!

Solante güneş koruyucu krem, losyon ya da sprey formundaki ürünlerin, güneşten tam koruma etkisi gösterebilmesi için güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce sürülmesi gerekir.

Size en uygun Solante güneş koruyucu ürünü satın almak için saglikreyonu.com'u ziyaret edebilirsiniz.