Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Prozinc

Prozinc şampuanları

Prozinc şampuanları ve saç bakım ürünleri, 2009 yılından bu yana araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarını sürdüren sektöründe Türkiye'nin öncü firmalarından Dermotek Laboratuvarları tarafından üretilmiştir. Dermotek laboratuvarları Prozinc şampuanlarının yanı sıra Salicade, Oksizinc ve Prolice gibi önemli markaları da bünyesinde barındırıyor. Prozinc şampuanları saçlarınızda ve saç derisindeki oluşabilecek her türlü sorunlar için çözüm üretebilecek ürün yelpazesine sahiptir.

Prozinc şampuanları ile saçlarınıza günlük bakım yaparken daha hacimli, daha sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Sadece Prozinc şampuanları değil Prozinc saç maskeleri, Prozinc bakım onarım serisi ürünler ile saçlarınıza doğal bakım yaparken saçlarınızı yenileyebilirsiniz. Bakımlı, sağlıklı ve iddialı saçlara kavuşmak için saglikreyonu.com'dan satın alabileceğiniz yüzlerce üründen bir tanesi olan Prozinc şampuanları arasından size en uygun olanı hemen seçin. Saglikreyonu.com müşterilerinin sahip olduğu ayrıcalıklar olan eczane güvencesi, kapıda ödeme seçeneği ve 100 TL üzerinde ücretsiz kargo imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Her saç ve her saç sorunu için bir Prozinc çözümü vardır

Günlük kullanım serisi, saç dökülmelerine karşı şampuan serisi, saç bakım onarım serisi gibi ürün grupları bulunan Prozinc şampuanları ile saçlarınızda her soruna bir çözün bulabilirsiniz. Diğer popüler saç ürünleri olarak; Prozinc Fresh serisi ile havasız kalan saçlarınız için çözüm üretebilirken, güneş maruz kalan saçlar için Prozinc Summer Time Şampuan ve sprey ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca saç biti ve sirke tedavisi için Prolice gibi ürünler de mevcuttur.

Tüm bu ürünlere sahip olmak için saglikreyonu.com’a bekliyoruz.