Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Daylong

Daylong güneş ürünleri

Yaşam kaynağı olarak nitelendirebileceğimiz güneşin, insanlar için yararlı olduğu kadar bazı zararlı etkileri de bulunur. Güneşin bilinen zararlı etkilerinden korunmak için en etkili yöntemler arasında ilk akla güneş koruyucular geliyor. Güneş koruyucu ürünler üreten İsviçre markası olan ve Türkiye'de Eczacıbaşı güvencesiyle satışa sunulan Daylong güneş ürünleri ile güneşten en etkin biçimde korunabilirsiniz.

Küresel ısınmanın dünyamız üzerindeki en önemli hasarlardan biri de zararlı güneş ışınlarının bize ulaşmasını engelleyen ozon tabakasının koruyucu etkisini azaltmasıdır. Her geçen yıl ozon tabakasında oluşan delik ve geçirgenlik seviyesi azalıyor. Böylece güneşin zararlı ışınları dünyamıza daha fazla ulaşıyor. Doğrudan güneş ışınlarına uzun süreler maruz kalınması durumunda ise cildimiz ve bedenimizde önemli sorunlar yaşanabiliyor. İşte bu sorunları önlemek için geliştirilmiş olan Daylong güneş ürünleri, güneşin zarar verici etkisinden kurtulmamızda bize yardımcı oluyor. Daylong güneş ürünleri, birkaç ayrı kategoride satışa sunuluyor. Yetişkinler için güneş ürünleri geliştiren Daylong, aynı zamanda güneş sonrası kullanılması gereken ürünlerde sunuyor.

Daylong güneş ürünleri saglikreyonu.com'da

Daylong güneş koruyucu ürünlerin etkisini gösterebilmesi için güneşe çıkmadan en az 20 dakika öncesinde sürülmelidir. Cildimiz tarafında etkin bir biçimde emilen krem içerisindeki bileşenler, güneşin zararlı ışınlarının cildimizde hasara sebebiyet vermesine engel olur. En çok ilgi gören Daylong ürünleri arasında Daylong Extreme Spf 50, Daylong Ultra 30 Jel Sprey Form, Daylong Actinica Losyon yer alıyor. En popüler Daylong güneş ürünleri için saglikreyonu.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Satın alacağınız Daylong güneş ürünlerinde, kapıda ödeme fırsatı, 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanlarından da faydalanabilirsiniz.